На головну
Перейти до розділів:
Повернутись на головну

Тренінг у Тернополі для молодіжних рад проєкту «Маю думку — участь для молодіжних рад»

2023-05-24 13:27:45
Тренінг у Тернополі для молодіжних рад проєкту «Маю думку — участь для молодіжних рад»

Минулого тижня файне місто Тернопіль зустріло молодіжні ради проєкту «Маю думку — участь для молодіжних рад» В рамках якого ми у партнерстві з Норвезькою радою у справах біженців протягом 9 місяців прокачаємо 12 молодіжних рад з Волинської, Львівської та Тернопільської областей на предмет участі молоді.

Відібрані ради мають можливість взяти участь у ряді навчань про адвокацію, участь молоді та проєктний менеджмент, розробити ініціативу та реалізувати свій проєкт за нашої підтримки.

На перший тренінг, який відбувся 16-19 травня, від кожної команди приїхало по 3 представники від ради та органів місцевого самоврядування, щоб поглибити свої знання про молодіжну політику та громадську участь. Протягом 4-х днів молодіжні ради дізнавались про основні стандарти, підходи та практики участі молодих людей на місцевому рівні на основі Переглянутої Європейської хартії про участь молодих людей у місцевому та регіональному житті.

«Це був дуже крутий досвід для мене. Я здобула багато різних навичок і нових кейсів. Особливо мені сподобалась співпраця з іншими молодіжними радами з різних областей. Зважаючи на цей досвід, покращила свою професійну роботу, адже працюю проєктною менеджеркою. Побачила основну схему, як можна виділити основні етапи своєї роботи й покращити її.» — відгук учасниці Діани, з Нововолинська.

«Мені найбільше сподобалось з цих 4 днів навчання, що у нас були дуже круті та компетентні спікери, які надавали корисну інформацію та матеріали. Це допоможе нам якісно організувати роботу в молодіжній раді. Також класно, що є ради з різних областей. Будемо будувати міжрегіональні партнерства» — відгук від учасника Артура, з Володимирської громади.

Додому учасники поїхали із завданням: провести дослідження стану молоді у своїй громаді. На базі результатів якого вони спланують свою ініціативу. Навчатись та застосовувати все на практиці радам допомагають досвідчені ментори. Прокачка молодіжних рад розпочалась! Наступна зустріч буде у Луцьку!


Цю публікацію розроблено за сприяння Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) за підтримки Міністерства Закордонних справ Норвегії. Зміст цієї публікації жодною мірою не відображає офіційну точку зору Норвезької ради у справах біженців та Міністерства Закордонних справ Норвегії. Міністерство Закордонних справ Норвегії не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цій публікації.