На головну
Перейти до розділів:
Повернутись на головну

Формування голосу молоді в громаді: посібник для молодіжних рад

2024-06-10 13:18:43
Формування голосу молоді в громаді: посібник для молодіжних рад

Посібник розробила команда Української асоціації молодіжних рад (далі - УАМР). Він створений на основі досвіду УАМР щодо впровадження субгрантингу із посилення спроможності 10 молодіжних рад (далі - МР) в рамках програми «Незламна молодь: молодіжні ради». 

Над ним працювали: Леся Голояд, Володимир Сонько, Анастасія Миколюк, Ірина Кузіна, Аліна Козицька, Тетяна Ненчинська, Максим Бондаренко.

Метою посібника є надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року. 


У посібнику висвітлені приклади успішних кейсів десяти молодіжних рад-учасниць програми, а також інструменти для ефективної роботи молодіжних рад, які були сформовані на основі роботи з громадами. 


Посібник містить наступні розділи: 


  • Про програму «Незламна молодь: молодіжні ради».

  • Управління молодіжною радою: від концепції до впровадження.

  • Представництво та діалог: зміцнення зв'язків та участі молодіжної ради з органами місцевого самоврядування та молоддю в громаді.

  • Вплив молодіжної ради на ефективне використання ресурсів для розвитку громади.

  • Додатки і корисні посилання для використання в роботі молодіжних рад.

Зацікавив посібник? Тоді заповнюй коротку форму та отримуй онлайн-варіант посібника: https://forms.gle/3o5mJQ4b3tQdJ4iz9

Посібник створений у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (МРІ).