На головну
Перейти до розділів:
Повернутись на головну

Модель участі молоді в процесах ухвалення рішень.

2019-01-12 15:17:14
Модель участі молоді в процесах ухвалення рішень.

Важливою складовою успішного розвитку суспільства є активна участь молоді. Україна не є унікальною в цьому контексті, оскільки питання участі молоді гостро стоїть на порядку денному у багатьох країнах світу.

У 2018 році Мiнiстерство молоді та спорту України (МІНМОЛОДЬСПОРТ) в партнерстві з Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, молодіжних консультативно-дорадчих органів, науковців та активної молоді з різних регіонів протягом двох стратегічних сесій у Києві та Львові напрацювали модель участі молоді, яка є описом теоретичних та практичних інструментів для участі молодих людей в процесах ухвалення рішень на національному, регіональному, місцевому рівнях.

Зазначена модель описує мету, цілі, основні принципи участі молоді, суб’єкти, функції, рівні участі, інструменти реалізації та оцінювання. Окрім цього, вона передбачає, що участь не обмежується організованими групами та громадськими організаціями, більшість її елементів можна застосовувати до широкого загалу громадськості та окремих осіб. Ураховуючи міжнародний досвід молодіжної політики, рекомендуємо модель участі молоді до впровадження на різних рівнях.

- Матеріал взятий з ресурсу «ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики»» ©2007-2019 www.dismp.gov.ua